Apie mus

UAB „Eriva“ nauja, veržli vairavimo mokykla įsikūrusi Kęstučio g. 13 Biržuose. Įmonei suteikta teisė rengti „B“ kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Kvalifikuoti darbuotojai turintys didelę vairavimo ir darbo patirtį, tačiau jaunatviški. Visi baigę kvalifikacinius kursus, nuolat tobulinasi, o didelę darbo patirtį yra įgiję dirbdami vairavimo mokykloje UAB „Pas Ąžuolą“. Vairavimo instruktoriai išmokys vairuoti ne tik dėl egzamino išlaikymo, bet ir kaip elgtis kelyje realiomis ir sudėtingomis eismo sąlygomis.

Šiuolaikiškai įrengtos patalpos, kompaktiška klasė, nauji kompiuteriai, su programine įranga, mokymo proceso vykdymui, stendai ir įvairi demonstracinė medžiaga, skirta geresniam žinių įsisavinimui.


Vizija

Būti patrauklia vairavimo mokykla savo mokymo metodais ir kokybe.

Tikslas

Suteikti aukščiausio lygio vairavimo mokymo paslaugas, o baigusius vairavimo kursus išleisti į kelią savarankiškam vairavimui tik puikiai įvaldžius teorines ir praktines žinias, kad pats vairuotojas jaustusi saugiai ir apsaugotų kitus eismo dalyvius net sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.


Papildoma informacija

V.Į. „Regitra“

Pramonės g.12, Panevėžys
Tel. 8 700 55151
www.regitra.lt


Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie susisiekimo ministerijos Panevežio regiono departamentu

J.Biliūno g.3, Panevežys
Tel. 8 454 30707
Faks. 8 455 70451
www.vkti.gov.lt

Triangle Corporate Template

A responsive, retina-ready & wide multipurpose template.